Account gyakornokot keres a Hello Event

Account gyakornok

Téged keresünk, ha:

- turizmus, kommunikáció vagy marketing szakon tanulsz

- jól kommunikálsz, kitartó és lelkes vagy

- izgalmasnak tartod a kommunikáció világát

- magabiztosan beszélsz és írsz angolul

- a pörgés mellett imádod az excel táblázatokat és szereted a komplexebb feladatokat is

- nem ijedsz meg attól, ha egyszerre több dolgot kell csinálnod

- proaktív vagy és vannak ötleteid, amiket bátran képviselsz is

- hajlandó vagy megtanulni, mit is csinál egy igazi account manager

- éppen szakmai gyakorlati helyet keresel, vagy csak releváns tapasztalatot gyűjtenél tanulás mellett

Feladatok:

- az account team és mentorod (account managered) támogatása

- aktív részvétel a digitális események, kommunikációs megoldások, egyéb kreatív projektek kitalálásában és megvalósításában, részvétel a lebonyolításban

- project management részfeladatok az ajánlattól a számlázásig, mentorod irányításával/segítségével

- kreatív ötleteid megosztása brainstormingok keretében

Előny, ha:

- heti 40 órában tudsz dolgozni

- van már B-s jogsid, vagy legalábbis tervezed, hogy megcsinálod

- érdekel az ügynökségek világa

- hallottál már arról, hogy mi az a BTL

Amit ajánlunk:

- hosszú távú karrierépítési lehetőség és személyre szabott mentorprogram

- folyamatosan fejlődő, lendületes, fiatal, támogató csapat

- speciális szaktudás digitális megoldások terén

- pörgős projektek, változatos szakmai kihívások

Jelentkezz a job@helloevent.hu e-mail címen a pozíció megjelölésével, CV-vel és motivációs levéllel!